MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 13442457
nr 1344 2457
Skrivbyrå
mahogny, Karl Johan. Bredd: 110, djup: 50 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:36:59
31/8 10:43:57
300 kr
31/8 20:02:42
Karl Johanstil/Empir
Senempiren